Cem KEÇE - ANKARA
Cem KEÇE - İSTANBUL

Muzo Tekniği

Muzo Tekniği


Cinsel terapi literatüründe ilk defa Cem Keçe tarafından isimlendirilen "Muzo Tekniği", erken boşalma ve sertleşme sorunlarında kullanılır. Bu teknik hem erkeği hem de kadını rahatlatırken erkeği performans kaygısından da kurtarır. Erkek partneriyle sevişirken, kadın erkeğin tüm bedenini ya da bedeninin bir bölümünü bir penis gibi kullanabilir.

Cem KEÇE'ye Soru Sor

Muzo tekniğinde erkek haremağası tekniğinden farklı olarak daha pasiftir, kadın aktiftir. Erkek iki elini el ayaları birbirine yapışık bir şekilde göğsünde birleştirir, bolca kayganlaştırıcı jel kullanılır ve kovboy pozisyonundaki kadın erkeğin ellerine vulvasını ve klitorisini ileri geri sürterek boşalır. Kadın üstte ve aktif olması nedeniyle daha kolay boşalabilir. Burada erkeğin az hareket etmesi, kendini partnerinin ritmine bırakması hiçbir şekilde fazladan bir basınç ya da sert hareketlerde bulunmaması gerekir. Erkek partneri üzerindeyken ellerini aşağı yukarı hafifçe hareket ettirerek partnerinin sürtünmeden aldığı hazzı artırabilir. Bu sırada erkek partnerini motive edebilir ve cinsel içerikli konuşmalar yaparak tahrik edebilir.

Muzo tekniğinin avantajları şunlardır:

  1. Erkek bu şekilde sertleşme veya erken boşalma kaygısı olmadan partnerini mutlu edebilir.
  2. Penisini kullanmadan partnerini mutlu edebildiğini görmek erkeğin cinsel özgüvenini arttırır.
  3. Erkek cinsel ilişkide boşalmadan kalabildiği için sevişmeyi istediği kadar uzatarak dokunmanın ve hissetmenin verdiği hazza odaklanabilir.
  4. Partnerinin zevk aldığını görmek erkek için oldukça tahrik edicidir. Cinsel ilişki sırasında dikkatini kendi hazzına odaklayan erkek, partnerini zevk alırken görme ve seyretme fırsatını kaçırırken Muzo tekniğinde bu fırsatı bulur.

Etiketler

get_results("SELECT t.tag FROM habertag_tr t INNER JOIN habertag2hbr_tr pt ON t.id = pt.tagid Where pt.haberid = '$HP_HaberID'")) { foreach ( $HP_HaberEtiketler as $HP_HaberEtiket) { $HP_HEtiket = stripslashes($HP_HaberEtiket->tag); ?>

Yorumlar