Cem KEÇE - ANKARA
Cem KEÇE - İSTANBUL

10 Adımda Erken Boşalmaya Son

10 Adımda Erken Boşalmaya Son


Erken boşalma erkeklerde en sık rastlanan cinsel sorunlardan biridir. Ülkemizde cinsel hayatı aktif olan her 10 erkekten 7'sinde hayatının bir döneminde erken boşalma görülüyor. Bu nedenle erken boşalma erkeklerin en önemli kabusları arasında yer alıyor ve cinsellikten tat almalarını engelliyor. Bu durum, kendine güvenini sarsıyor ve uzun vadede erkeklerin partneriyle olan ilişkisini bozabiliyor.

Cem KEÇE'ye Soru Sor

Erken boşalma için birçok tedavi yöntemi önerilmekle birlikte cinsel terapi dışındaki diğer yöntemler geçici ve faydasız çözümlerdir. Cinsel terapi sayesinde erkekler boşalma denetimlerini öğrenirken bir yandan da cinsellikle ilgili yeni bakış açıları geliştirebiliyorlar ve eşleriyle olan iletişimleri de olumlu biçimde değişebiliyor.

TANTRA BİR UZAKDOĞU TEKNİĞİDİR

Erken boşalan erkekler ne zaman boşalacaklarını düşünmekten cinsel ilişkiye odaklanıp haz alamıyorlar. Uzakdoğu tekniği olan Tantra Tekniği egzersizlerini uygulayarak erkekler boşalmalarını kontrol etmeyi öğrenebiliyorlar. Bunun için de ortalama 10 seanslık cinsel terapi görmek çoğu zaman yeterli olabiliyor. Bu süreçte erkekler hem cinsel konularda doğru bilgi ediniyorlar hem erken boşalmaya yol açan olumsuz duygu ve düşüncelerini fark edip kontrol etmeyi öğreniyorlar hem de eşleriyle olan iletişimlerini geliştirebiliyorlar. Cinsel terapi içersinde erkeklere hem bireysel hem de eşleriyle birlikte uygulayacakları aşk oyunları adını verdiğimiz ev ödevleri veriliyor. Tantra egzersizleri de en faydalı ev ödevlerinden biri olan cinsel terapide kullanılıyor. Tantra Tekniği'ni, düşüncenin, nefesin ve meninin kontrol edilmesi formülü içinde özetleyebiliriz.


Etiketler

get_results("SELECT t.tag FROM habertag_tr t INNER JOIN habertag2hbr_tr pt ON t.id = pt.tagid Where pt.haberid = '$HP_HaberID'")) { foreach ( $HP_HaberEtiketler as $HP_HaberEtiket) { $HP_HEtiket = stripslashes($HP_HaberEtiket->tag); ?>

Yorumlar