Cem KEÇE - ANKARA
Cem KEÇE - İSTANBUL


10 Adımda Vajinismus Tedavisi

Online Satın Al


YA ÇARESİZSİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ…

Borderline ve narsisistik kişilik bozuklukları gibi psikolojik sorunlar, yakın ilişkiler, aile, evlilik ve cinsellik konularındaki yazılarıyla, kitaplarıyla ve ruh sağlığı profesyonellerine verdiği psikoterapi eğitimleriyle çalışmalarını sürdüren, Psikoterapist Cem KeçeEn İyi Terapistim BEN adlı kitabında oldukça sade ve anlaşılabilir bir üslupla ruhsal yapının şifrelerini veriyor ve ruhsal sorunları tartışmaya açıyor. Kolayca anlaşılan özlü açıklamaları ve karmaşık psikolojik teorileri adım adım anlaşılır bir şekilde ortaya koymasıyla başucunuzdan ayırmayacağınız bu kitapta, psikolojiye yeni başlayanlar, öğrenmeye doymayanlar ve tüm psikoloji düşkünleri ruhlarını, duygularını ve düşüncelerini besleyecek çok şey bulacak, kendi kendilerinin terapisti olabilecekler…

Türkiye Psikoterapi ve Psikoterapistler Derneği – PSİKODER

www.psikoder.org.tr

 

EVRENSEL DEĞERLERİN KENDİ DEĞERLERİMİZLE HARMANLANDIĞI KAYNAK BİR KİTAP…

En İyi Terapistim BEN; kendinize yukarıdan ve dışarıdan bakabilmenizi sağlayan, duygularınızın gücünü hissetmenize yardımcı olan ve en iyi terapistinkendiniz olabileceğinin yolunu açan rehber bir kitaptır.

En İyi Terapistim BEN; günlük yaşantınızdan kaynaklanan engelleri aşmanız, içinizdeki derin boşluğu doldurmanız, ruhsal sorunlarınızı çözmeniz, zorluklarla başa çıkabilmeniz, sağlıklı ve mutlu olabilmeniz için bir başvuru kaynağıdır.

En İyi Terapistim BEN; sevgiyle, güçle, inançla ve istekle kendinizi nasıl yeni baştan yaratacağınızı görebileceğiniz ve kaderinizi yeniden yazabileceğiniz birşifa kitabıdır.

En İyi Terapistim BEN; “Kişi kendine ihanet ettiği için sıkıntıdadır ve ancak kendi kendinin terapisti olarak şifa bulabilir!” mantığını hayata geçirebilmeniz için kaynak bir kitaptır.

Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği – CİSED

www.cised.org.tr

 

KENDİ KİŞİLİĞİNİZİ KEŞFEDİN!

Artık kendinizi keşfetmenin zamanı geldi. Görünen, görünmeyeni tanımanıza yardım eder. Sağlık, mutluluk, başarı ve tüm hedeflerinize ulaşmak için farkındalığınızı arttırın. Ruhunuzun şifrelerini çözdükçe farkındalığınız artar, içinizde yan yana duran karanlık ve aydınlık yönlerinizi keşfetmeye başlarsınız ve içsel sesinizi duyabilirsiniz. Einstein’ın dediği gibi; “Hiçbir sorun yaratıldığı düzlemde çözülemez. Sorunların çözümünü görebilmek farklı bir düzlemden bakmayı gerektirir!” Farklı düzlemden bakabilmeniz için elinizde tuttuğunuz kitabı hemen okumaya başlayın ve gerisini zamana bırakın…

PUSULA Sağlık Eğitim Merkezi

www.pusuladanismanlik.org